O nás

Kto sme, čo robíme a aké sú naše ciele?

História firmy

Firma NOMIS, s.r.o. bola založená v roku 2004 po niekoľkoročných skúsenostiach zakladateľov v oblasti medzinárodného obchodu s drevnou hmotou. Prioritným zameraním spoločnosti je maloobchod – veľkoobchod a oblasť služieb.

Základnými piliermi našej firmy sú ústretovosť voči zákazníkom, dodržiavanie termínov ako aj platobná disciplína. Po 15 rokoch pôsobenia na trhu sa pýšime absolútnou bezúhonnosťou voči štátnym inštitúciám, firmám či súkromným subjektom.

Po rozšírení našich služieb v oblasti vnútroštátnej aj medzinárodnej dopravy naďalej dostávame pozitívne ohlasy, preto keď hľadáte spoľahlivého partnera sme tu pre Vás.

Profil firmy

Našimi zákazníkmi sú hlavne firmy, teda právnické osoby, ako aj fyzické osoby.

Vďaka dlhoročným nadobudnutým skúsenostiam v oblasti predaja dreva a autodopravy, naši zákazníci oceňujú, že vieme rýchlo reagovať na ich požiadavky. Vieme im poradiť, byť nápomocní a zjednodušiť celý proces pri zabezpečovaní či už predaja dreva alebo prepravy tovaru a môžu sa na nás spoľahnúť. Preto nás radi odporúčajú aj svojim priateľom a známym. Vďaka tomu sa naša klientela stále rozširuje, čo nás posúva vpred a my neustále zdokonaľujeme naše služby.

Účel firmy

Účelom firmy je pomáhať našim klientom zabezpečiť optimálne riešenia či už v oblasti predaja dreva alebo autodopravy, cenových a relačných podmienok. Nadobudnutými skúsenosťami, profesionálnym prístupom a príjemnou komunikáciou uľahčiť a zjednodušiť proces zabezpečenia služieb. Spoľahlivo, odborne a profesionálne riešiť každého klienta.

Naše ciele

Udržať a neustále budovať status úspešnej, silnej a platby schopnej spoločnosti. Stať sa vyhľadávanou, príkladnou a uznávanou TOP spoločnosťou. Stabilizovať a rozširovať svoje postavenie na slovenskom a zahraničnom trhu. Uspokojovať čo najlepšie všetky potreby a priania našich zákazníkov. Dosahovať stále vyššiu kvalitu a konkurencieschopnosť našich poskytovaných služieb.

Nákup dreva

Máte záujem o predaj drevenej hmoty?
Neváhajte nás kontaktovať:

Autodoprava

Máte záujem o služby autodopravy do 3,5t?
Neváhajte nás kontaktovať: