Guľatina

Sme tu s vami už viac ako 15 rokov

Základnými piliermi našej firmy sú ústretovosť voči zákazníkom, dodržiavanie termínov ako aj platobná disciplína.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme férovo a ľudsky bez akýchkoľvek skrytých informácií. U nás všetko funguje transparentne o čom hovorí veľké množstvo spokojných a stálych zákazníkov. Každému zákazníkovi sa pokúsime vyhovieť.

20200707_182055
20200220_093607

Od roku 2004 pravidelne nakupujeme drevnú hmotu od neštátnych subjektov s  hlavným zameraním na tvrdé drevo – prioritne dub. Nakupujeme však aj iné sortimenty drevín ( buk, jaseň, javor, čerešňa, osika, orech, brest ) od vlákniny, piliarskej kvality až po špičkovú dyhárenskú kvalitu – furnier. Platbu za materiál uhrádzame okamžite v deň nakládky, po vzájomnej dohode ponúkame aj služby manipulácie dreva.

Podľa priania zákazníka zaisťujeme tiež individuálnu úpravu dreva pre ďalšie spracovanie na zákazku alebo stavbu.

Na prianie Vám okrem predaja dreva zaistíme aj dopravu na požadované miesto. Pre ďalšie informácie, referencie či ceny nás stačí iba kontaktovať.

Ďalej je u nás možné zakúpiť tvrdé palivové drevo, ktoré je v porovnaní s inými energiami obľúbené vďaka cene a výhrevnosti, vhodné aj ako doplnkový zdroj tepla pri vykurovaní plynom či elektrinou.

Palivové drevo patrí dlhodobo medzi obľúbené spôsoby vykurovania rodinných domov, ale aj priemyselných objektov. V prípade štiepaného palivového dreva sa jedná o jeden z najlacnejších spôsobov vykurovania .

Palivové drevo dodávame suché a ukladané v štandardných paletách o objeme 1 m3.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať:

Nakoľko si vážime hodnotu našich lesov, zostatky surových kmeňov nevhodných k predaju spracuvávame a pripravujeme palivové drevo, ku ktorému zabezpečíme aj dopravu.